הסיפור שלנו


ברוכים הבאים לעולם שלי! עולם היופי, היצירה וההרמוניה.

השאירו את החששות הפנימיות שלכם מחוץ לדלת! ראשית, אנו בונים את הבית, ורק לאחר מכן הבית בונה ומחנך את הילדים שלנו – גורם לנו לאושר, שמחה ושלווה. המטרה היא ליצור אבן דרך של אור ואהבה שיהוו בסיס עמיד ואיתן לבית העתידי שלכם.

בכל יצירה, ללא יוצא מן הכלל, האדם הוא מרכז היצירה. האדם מטבעו, שואף להרמוניה ואיזון – קיום של כוחות היסוד: המים, האש, האדמה והאוויר. אין דבר שנברא ביקום ללא מטרה, גם כי לפעמים אנו לא רואים אותה ישר.

מתפיסה זו, מתחיל תהליך היצירה של החללים, כאשר למידה וקבלת עזרה על ידי הקשבה לכל החושים שהוענקו לנו במתנה, יוצרת מהם פרי יצירה מופלא וייחודי, כל זה מתחבר בצורה הרמונית הן עם האדם והן עם הסביבה.

לכל אחד ואחת מאיתנו מגיע לחיות בחלל יפה, נוח ומותאם אישית לצרכיו. הלב של הרעיון המרכזי שלי, היא להנגיש את אומנות העיצוב, אומנות איכותית ושימושית יותר, לקהל הרחב. לשבור את המיתוס שעיצוב חלל זה מותרות. העיצוב הכרחי לאדם מודרני ומשמש לו ככלי עזר בהתנהלות היום-יומית. העיצוב, הוא המפתח שלנו לחיים שמחים ומאושרים.

ישנן שלוש שאלות שגורמות לקסם שלי לעבוד: מי? מדוע? ומה המטרה?

מי? - למי הבית מיועד, מי האנשים שיתגוררו או יתפעלו אותו, מה התחביבים, ההרגלים והאינטרסים של אותם אנשים. החלל צריך לשקף את הצרכים של כל הנפשות הפועלות ולספר את הסיפור שלהם.

מדוע? - צרכים והעדפות אסתטיות של הלקוח, בדגש על כל הפרטים ה"קטנים".

מטרה? - החלל צריך להקרין בחזרה את כל האנרגיה והמחשבה שהושקעה בו, לגרום להנאה אסתטית, ולתחושות נעימות וחיוביות של סיפוק.

התוצאה הסופית של כל יצירה – ייחודית, קסומה ובלתי צפויה, שונה לגמרי מהאחרות, ולא חוזרת על עצמה.

המתכון לקסם שלי הוא הרצונות והרעיונות שלכם מצד אחד והידע והניסיון שלי מצד שני, שמתממשים ביחד.

יחד, נתחיל את התכנון בדיאלוג, וכשותפים שווים בפרויקט נגלה ונזהה את כל המשתנים הנדרשים. נבחר בזהירות את הצבעים והסגנון, בהתאם לדרישות, שיקולים כספיים והטעם האישי שלכם. כל זאת על מנת לבנות את חלל החלומות הייחודי שלכם.

מוכנים לצאת איתי לדרך? אז קדימה, למה אתם מחכים?


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.